Menu
Your Cart
Tüm Ürünlerde %5 Havale İndirimi !!!

Mekap Hunter Siyah Klasik Çelik Burunsuz Ayakkabı

Mekap Hunter Siyah Klasik Çelik Burunsuz Ayakkabı
Mekap Hunter Siyah Klasik Çelik Burunsuz Ayakkabı
Mekap Hunter Siyah Klasik Çelik Burunsuz Ayakkabı
Mekap Hunter Siyah Klasik Çelik Burunsuz Ayakkabı
Mekap Hunter Siyah Klasik Çelik Burunsuz Ayakkabı

Mekap Hunter Ayakkabı


Ürün Özellikleri


Çelik Burunsuz İş Ayakkabısı Mekap Orijınal Siyah  Deri: Çelik Burunsuz İş Ayakkabısı Mekap Orijınal Siyah iş emniyet ayakkabıları standardına uygun deri kullanılmaktadır. Süet deri zorlu ortamlar için üretilmiştir. Kaliteli, yırtılma ve aşınmaya dayanıklı deridir.
Ürün daha önce kullanılmamışsa bir numara büyük alınması kullanıcılar tarafından tavsiye edilmektedir.

Çelik Burunsuz: Çelik burunlu koruyucu mevcut değildir.

Anti Statik Çift yoğunluklu poliüretan ( PU ) taban teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Antistatik özelliktedir. Antistatik ayakkabı; örneğin yanıcı ve parlayıcı maddeler ile buharları bulunan bir ortamda elektrostatik yüklenmenin tahliye yolu ile minimize edilmesi istenildiğinde kullanılmalıdır. Böylece kıvılcım atlaması riski önlenmiş olur.

Şok Emici / Absorban Taban topuk bölgesinde ekstra şok emici özelliği kullanıcıya artı bir konfor sağlar.

Dış Taban PU Ara Taban: Düşük yoğunluklu orta taban hafif ve esnekliğin yanı sıra topuk şoklarına ve titreşimlerine karşı mükemmel eğilim sağlar.

PU Dış Taban: Aşınmaya, hidrokarbonlara ve yağlara karşı dirençli yüksek yoğunluklu PU dış taban, sıvıların akabildiği özel tasarım alt taban desenleri, kendini temizleyen radyal pabuçlar, basma noktasında takviye kanallar, topuk kısmında ekstra şok emicilik, anti statik

İç Astar  Yapılan testlerde Dry Touch pamuğa göre nemi 10 kat daha hızlı emer.

Suya dikey daldırılarak yapılan ölçümlerde Dry Touch pamuğa göre daha fazla su emiciliğe sahiptir.

Çok yumuşak bir tuşesi olan Climatex kumaş, yüksek hava geçirgenliği sayesinde nefes alır ve hızlı su emiciliğine sahiptir.

Çabuk kurur ve kuruluk hissi verir. Yüksek aşınma dayanımı, ter haslığı ve leke tutmaz pamuklu kumaşlara karşı üstünlük sağlar.

Mostra / İç Tabanlık : Gözenekli yapısı ile hava geçirir ve ayakkabının havalandırılmasına yardımcı olur. Kullandığımız fusbetlerin ter ve su buharı emme kapasitesi yüksek olup kısa sürede emilen nemi geri verir ve hızla kurur. Fusbeddeki anti bakteriyel olması ayakkabının içinde bakteri üremesine ve koku yapmasına engel olur. 30 derecede yıkanabilmektedir.
 

 

Çelik Burunsuz İş Ayakkabısı Mekap Orijinal Siyah Bakımı

-Kullanımdan sonra ayakkabınızı kuru ve havalandırmalı bir yerde bırakın ve ısıdan uzak tutun.
-Üstündeki toz ve kiri fırça ile temizleyin.
-Üstündeki lekeleri nemli bezle temizleyin ve eğer gerekiyorsa sabun kullanın.
-Son olarak ayakkabınızı uygun bir boya ile boyayın.

Çelik Burunsuz İş Ayakkabısı Mekap Orijinal Siyah Standart

CE işaretini bulunduran ayakkabı, EN ISO 20344 Standardındaki zorunlu testlerden geçmiş, performansı yüksek malzemelerden üretimi yapılmıştır. Bu kapsamda MEKAP ayakkabıları, Personel Koruyucu Ekipmanları (PPE) için düzenlenmiş Avrupa Ekonomik Topluluğu (EEC) talimatları doğrultusunda (Talimat No: 89 / 686 EEC) 0193 Yetki numaralı "Prüf-ünd Forschungsinstitut Pirmasens e.V.-Marie-Curie-Str.19-66953 Pirmasens/Germany" adresinde bulunan PFI Ortadoğu Kalite Kontrol Laboratuar ve 1783 Yetki numaralı Necatibey cad.No:112 Bakanlıklar/ANKARA adresinde bulunan Türk Standartları Enstitüsü tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. MEKAP tarafından üretilmiş ayakkabılar, ilgili Avrupa standartları gereksinimlerini sağlamaktadır.
Çelik Burunsuz İş Ayakkabısı Mekap Orijinal Siyah üzerindeki CE işareti şunları gösterir:

Personel koruyucu malzemeleri konusunda Avrupa Topluluğu Direktif CEE/89/686 tarafından belirlenmiş önemli gereksinimleri aşağıdaki maddeler doğrultusunda sağlar. Emniyet – Rahatlık Aşınma ve yıpranmaya karşı dayanıklılık Kayma riskine karşı ilave koruma. Emniyet ayakkabısı yetkili kuruluş tarafından Avrupa Standartlarına göre test edilmiştir.
  

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok: Var
  • Model: Mekap Hunter 100
190 samples sold
643,50₺
Vergiler Hariç: 585,00₺

Mevcut Seçenekler: