Menu
Your Cart
Tüm Ürünlerde %5 Havale İndirimi !!!

Solunum Koruyucular

Solunum Koruyucular
Kişiler hem ruhsal hem de bedensel sağlıkları açısından nasıl beslendiklerine dikkat etmeye özen göstermektedir. Mide aracılığı ile vücudumuza almış olduğumuz katı cisimlerin ardı sıra solumuş olunan hava da insan üzerindeki önemli bir belirleyicidir. Ancak solunan temiz hava, insan ömrünü çok daha nitelikli kılmaya yetebilmektedir. Solunan temiz havanın önemi, pek çok farklı boyutta da, açık ve net bir biçimde gözler önüne serilebilmektedir. Bu boyutların çok daha nitelikli bir hale büründürülebilmesi, pek tabii kişilerin soludukları havaya dikkat etmesinden ileri gelebilmektedir. İçerisinde bulunulan bölgeye ilişkin pek çok koşul, o bölgenin hava şartlarını olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Bu olumsuz hava şartlarından kaçınmak elzemdir. Hele ki bu olumsuz şartlar kişilerin iş ortamlarında kendini belirgin bir biçimde gösteriyor ise, bu husus üzerine eğilmek, son derece büyük önem arz etmekte olan, oldukça mühim bir noktadır. Olumsuz hava koşullarına sahip alanlarda vakit geçirme mecburiyetine sahip insanlar, çeşit çeşit çözüm yolları bulma arayışı içerisine girebilmektedir. Tam da bu aşamada ise, solunum sistemi koruyucu donanımları ile karşı karşıya gelinmektedir. Bu donanımlar, bu minvaldeki şikayet edilen pek çok unsura ilişkin olarak bütüncül bir çözüm getirmede, büyük ölçüde başarı sağlamaktadır. Olumsuz hava kirliliğinin oldukça yüksek notaya ulaşmış olduğu şartlardan daha az hasar almak adına bu ürünler, uzmanlar tarafından da tavsiye edilmektedir.
Farklı Çeşitleriyle Solunum Koruyucuları
Solunum koruyucu çeşitleri oldukça fazladır. Solunum sistemi koruyucuları çokça farklı farklı kriterin göz önünde bulundurulması sonucunda ortaya konmuş olan ürünler sınıfında yer almaktadır. Bu minvalde, söz konusu sınıf içerisinde yer alan ürünler, kullanıcısının hayatını da çok daha nitelikli bir noktaya eriştirmekte, daha kaliteli bir hale getirmeye çoğu zaman yetmektedir. Bu kapsamda kullanımı oldukça önemli olabilen, tek kullanımlık solunum koruyucu donanımlar bulunabilmektedir. Bu ürünleri satın alınırken, gerekli sayının tespit edilmesi önemlidir. Ancak gerekli sayıda ürün satın alınır ise, çalışanlar ya da olumsuz, hava kirliliğine maruz kalan kişiler yarı yolda kalmamış olacaktır. Bu sayede oluşabilecek zorlayıcı durumların da önüne tümüyle geçilebilmektedir. Tüm bunlara ek olarak ikinci ürün tipi ise yeniden kullanıma elverişli olan solunum koruyucu maske çeşitleri olmaktadır. Bu bağlamda yer edinmiş olan ürünler, yüksek oranlarda bir kullanıcı memnuniyetini de sağlayabilmiş durumdadır. Söz konusu durum ise ilgili modellerin popüler bir biçimde rağbet görmesine sebep olmaktadır. Geniş ürün yelpazesi arasından farklı arayışlara sahip olan pek çok kullanıcı, kendi ihtiyaç duyduğu modeli de kolaylıkla tespit edebilmektedir.
Solunum Koruyucu Nasıl Seçilir?
Solunum koruyucu tercihi, oldukça kapsamlı ve de meşakkatli bir süreç olabilmektedir. Bu süreçte ancak birtakım noktalar göz önüne alınarak hareket edilir ise, daha isabetli şekilde yol alınmış olur. Bu durum da, sonucunda kullanım memnuniyetini sağlayabilecek bir ürünün satın alınmasını sağlayabilmektedir. En temelde solunum koruyucu standartları, aynı olmayabilmektedir. Bu hususta farklı ürün modelleri bulunduğundan rahatlıkla söz edilebilmektedir. Örnek olarak solunum koruyucu ventilli maske modeli, sıklıkla tercih edildiği gözlenen bir model olarak görülmektedir. Bu model, kullanıcıların hayatlarındaki büyük bir eksikliği kapatarak yaşam kalitesinin yükselmesi bağlamında oldukça önemli bir etkide bulunmaktadır. Tüm bunlara ek olarak modeller, bu ürün ile sınırlı da kalmamaktadır. Bunun ardı sıra bir başka popüler model ise solunum koruyucu n95 toz maske olarak ifade edilebilir. Bu ürünün özellikle tozlu havalar için en nihai kurtarıcı olduğu dile getirilebilmektedir. Bildiğiniz üzere inşaatlar yapılırken ya da herhangi bir yapı yıkılırken, etrafta yayılan toz yığınlarına maruz kalınabilmektedir. İşte tam da bu noktada, kişiler konusu açılan modelleri rahatlıkla tercih edebilmektedir. Bunun yanı sıra modeller, görünüş açısından da birbirleri arasında farklılaşabilmektedir. Bu farklılaşma neticesinde ise farklı farklı formlardaki koruyucu solunum araç ve gereçleri piyasaya sürülmüş durumda bulunmaktadır. Kişiler kendi ihtiyaç duydukları hacme ve de ebata sahip ürünlere de, en kolay şekilde erişebilmektedir.
Solunum Koruyucu Özellikleri
Özellikle solunum koruyucu seçimi, birçok birey için zor bir süreç olabilir. Zira solunum koruyucunun özelliklerini bilmemek, kullanacağınız alana uygun bir ürün seçmenizi engelleyebilir. Sürecin böylesine meşakkatli olmasında ise, solunum koruyucu çeşitleri ve özellikleri oldukça etkilidir. Tüm bunlara ek olarak koruyucu maske özellikleri de ürün bazında farklılık göstermektedir. Bir model satın alma süreci içerisine girmişseniz, bu özellikleri oldukça iyi incelemelisiniz. Tüm bunlara ek olarak kişilerin, kendilerine uygun koruyucu maskeleri tespit edebilmelerinde elbette ki en önemli unsurlardan biri de içerisinde vakit geçirmekte oldukları bölgenin koşulları olmaktadır. Bilindiği üzere hava kirliliği, yalnızca tek bir faktörden ileri gelmekte olan bir durum değildir. Bu faktörün ardı sıra hava kirliliğine sebebiyet verdiği ile karşı karşıya gelinen başka pek çok etmenin de varlığından söz etmek olasıdır. Bu etmenlerin bir araya gelişi ancak hava kirliliğinin daha kapsamlı ve doğru şekilde ele alınabilmesine kapı aralamaktadır. Hava kirliliğini oluşturan ana etmenler ve de bu kirliliğinin temel sebepleri incelenirse; kişiler o coğrafyaya en uygun solunum koruyucu da bu yolla elde edebilmektedir. Solunum koruyucu standart yönleri ile temel gereksinimlere bir çözüm getirebilmektedir. Tüm bu anlatılan unsurlar da kişileri bir solunum koruyucu satın alma yoluna itmektedir. Solunum koruyucu fiyatları, modellerine bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Siz de kendinize ve de arayışınıza en uygun solunum koruyucuyu elde etmek üzere iş sağlığı ve güvenliği sayfamıza göz atabilirsiniz.
3M VFLEX 9162E FFP2 VFlex Ventilli Partikül Solunum Maskesi ( 1 ADET ) 3M VFLEX 9162E FFP2 VFlex Ventilli Partikül Solunum Maskesi ( 1 ADET )
Yeni
Marka: 3M Model: 3M™9162E
3M™ VFlex™ Partikül Toz Maskesi 9162E ekonomik FFP2 koruması sağlar.Özel bir 3M filtre malzemesi ve ventilli ile nefes almayı kolaylaştıran, bükülebilir, V şeklinde bir kıvrımlı tasarıma sahiptir.Hafif, tek kullanımlık toz maskemiz kolay saklama için düz bir şekilde katlanır.Özel ve güvenli bir s..
50,60₺
Vergiler Hariç:46,00₺
3M VFLEX 9162E FFP2 VFlex Ventilli Partikül Solunum Maskesi ( 15 ADET ) 3M VFLEX 9162E FFP2 VFlex Ventilli Partikül Solunum Maskesi ( 15 ADET )
Yeni
Marka: 3M Model: 3M™9162E
3M™ VFlex™ Partikül Toz Maskesi 9162E ekonomik FFP2 koruması sağlar.Özel bir 3M filtre malzemesi ve ventilli ile nefes almayı kolaylaştıran, bükülebilir, V şeklinde bir kıvrımlı tasarıma sahiptir.Hafif, tek kullanımlık toz maskemiz kolay saklama için düz bir şekilde katlanır.Özel ve güvenli bir s..
424,60₺
Vergiler Hariç:386,00₺
Drager X-plore 5500 Çift Filtreli Tam Yüz Maskesi Drager X-plore 5500 Çift Filtreli Tam Yüz Maskesi
Yeni
Marka: DRAGER 3300 Model: AKA İE 819
Drager X-Plore 5500 Çift Filtreli Tam Yüz MaskesiDräger'e özgü bayonet bağlantı - yatay filtre konumuEPDM maske gövdesi, vizör triplex veya PC'den üretilmiştirX-plore Bayonet filtrelerle kombinasyon halinde kullanım için Üç katlı sızdırmaz kenarları olan çift sızdırmaz çerçeve, neredeyse tüm..
2.561,90₺
Vergiler Hariç:2.329,00₺
Era 6210 FFP2 NR D Ventilli Konik Toz Maskesi ( 1 Adet ) Era 6210 FFP2 NR D Ventilli Konik Toz Maskesi ( 1 Adet )
Yeni
Marka: ERA FFP2 Model: era 6210
Era 6210 FFP2 NR D Ventilli Konik Toz MaskesiModel: Konik ModelKoruma Düzeyi : 10 OELNefes alma Direnci : 0,7 mbarKullanım Alanları: İnşaat / Gemi İnşaa /İlaç Sanayi / Kauçuk Plastikler / Mühendislik / Demir Çelik Agro kimyasallar Seramik / Laboratuvarlar /Tarım / Baz Metal Üretimi / Besin Maddele..
50,60₺
Vergiler Hariç:46,00₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)