Menu
Your Cart
Tüm Ürünlerde %5 Havale İndirimi !!!

Yüz & Göz & Baş Koruyucular

Yüz, Göz & Baş Koruyucular
Laboratuvar ortamında ya da çeşitli iş alanlarında vücudun belli bölgelerinin korunması büyük önem arz etmektedir. Herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmamak adına her bireyin özenli davranması gerekmektedir. Bu sayede mevcut işler ile meşgul olunan zamanlarda herhangi bir sağlık sorunun oluşması imkansız bir duruma dönüşmektedir. Baş göz ve yüz koruyucuları bu noktada büyük önem arz etmektedir. Risk faktörü oluşturabilecek potansiyeldeki durumların etkisini sıfır düzeyine indiren bu ürünler ile beraber güvenli bir çalışma ortamı kolaylıkla oluşturulmaktadır. Özellikle yüz koruyucu siperlik ve benzeri ürünler sayesinde bedenin en hassas uzuvlarından biri olan gözlerin korunması oldukça kolay bir duruma dönüşmektedir. Bununla beraber yüz koruyucu maske de benzeri bir niteliğe ve etkiye sahiptir. Yüzün belli bir alanına yönelik koruma sağlayarak çeşitli iş alanlarında çalışan pek çok bireyin herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmasını önlemektedir. Bu durum gündelik hayat açısından da üzerinde durulması gereken unsurlardan biridir. Çünkü çeşitli ihmallerin doğurduğu olumsuz sonuçların kimi zamanlar için telafisi dahi mümkün olmamaktadır. Bu nedenle her bireyin beden bütünlüğünü koruyabilecek şekilde yüz, göz ve baş koruyucu donanımlar edinilmesi gerekmektedir. Çalışılan alana uygun bir şekilde seçilen modeller ile beraber çalışma ortamında herhangi bir olumsuz durumun yaşanması ihtimali ortadan kalkmaktadır. Standartları karşılayacak kabiliyette üretilmiş modeller ile beraber mesai saati boyunca beden bütünlüğünün herhangi bir tehlike ile karşı karşıya kalmaması mümkün bir duruma dönüşmektedir. Toz, eriyik madde, gaz, aşırı sıcak ve benzeri gibi pek çok duruma karşı dayanıklılık sağlayan ürünler aynı zamanda çalışma kalitesini de büyük oranda artırmaktadır. Bu nedenle baş, göz ve yüz koruyucu çeşitlerine özen gösterilmesi gerekmektedir.

Yüz, Göz & Baş Koruyucu Modelleri ile Güvenli Çalışma Ortamı
Yüz, göz ve baş koruyucu modellerinin üretiminin başlıca amacı, kullanıldığı vücut alanına tam koruma sağlamadır. Çeşitli iş alanlarında uğraşılan malzemeler ya da unsurlar korumayı zorunlu kılacak niteliktedir. Örneğin, likit sıçraması ve benzeri durumlar için kullanılan göz koruyucu gözlük çeşitleri vesilesi ile beraber gözler uğraşılan iş esnasında herhangi bir risk faktörü ile karşılaşmamaktadır. Bunlarla beraber UV ışınlar, iyonize radyasyonlar ya da arklara yönelik de koruma sağlanmaktadır. Bu sayede birbirinden farklı pek çok iş alanı içerisinde çalışan bireylerin beden sağlığı büyük oranda korunmaktadır. Bahsedilen ürün göz koruyucu niteliği sergilemektedir. Aynı zamanda bilgisayar ve benzeri göz için zararlı ışınları saçan aletlerden koruyan ürünler de bulunmaktadır. Bu sayede masa başı çalışan ya da gün boyu uzun saatler boyunca bilgisayar başında olan insanların dahi göz sağlığı oldukça kolay bir şekilde korunabilmektedir. Benzeri şekilde baş kısmını ve yüzü koruyan ürünler de fazlasıyla üretilmektedir. Örneğin, kaynak işi yapan bireyler için yüz koruyucu gözlük kullanımı zorunlu kılınmaktadır. Bu sayede uzun saatler çalışılan günlerde dahi göz ve yüz sağlığı korunmaktadır. Aynı zamanda inşaat ve benzeri iş alanlarında çalışan işçi ve mühendis bireyler için de çeşitli pek çok ürün kategorisi bulunmaktadır. Baş koruyucu baret iş güvenliğinin temelini oluşturan ürünlerden biridir. Oldukça sert ve ağır ürünler ile baş kısmının temasında dahi üstün koruma hizmeti sergileyen baret sayesinde iş ortamı oldukça güvenli bir hale bürünmektedir. İş güvenliğinin tam anlamıyla sağlanması çalışanların hayat kalitesini dahi olumlu bir yönde etkilemektedir. Bununla beraber baş koruyucu şapka çeşitleri de benzeri niteliklere sahiptir. Baş koruyucu ürünlerin kullanımı ile beraber hem işten memnun kalma hem hayat kalitesinde artış hem de sağlıklı bir beden bütünlüğü mümkündür. Bu nedenle baş koruyucu tipleri ve benzeri ürünlerin kullanılması gerekmektedir.

Yüz Göz Baş Koruyucu Özellikleri
Yüz, göz ve baş kısmının korunması için çeşitli ekipmanların sürekli olarak kullanılması gerekmektedir. Geliştirilmiş bir şekilde tasarlanan modeller ile beraber vardiya konforu büyük oranda sağlanmaktadır. Göz koruyucu maske hem kullanım süreci boyunca rahatlıktan ödün vermeyecek hem de güvenliği büyük ölçüde sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır. Bu sayede kullanıcıların tüm gereksinimleri kolay bir şekilde karşılanmaktadır. Dilerseniz yüz koruyucu maske fiyatları için iş sağlığı ve güvenliği sayfamıza göz atabilirsiniz. Böylece hem genel ürün fiyat skalası hakkında bilgilenebilir hem de çalışma alanınız için ideal olan modeller ile seçenekler oluşturabilirsiniz. Bu durum satın alma sürecini de büyük ölçüde kolaylaştıracak bir niteliğe sahiptir. İnşaat, ormancılık ya da endüstri alanında çalışan bireylerin beden sağlığının korunması ve iş güvenliğinin gereklerinin yerine getirilmesi amacıyla üretilen ürünler, yüksek koruma sağlamaktadır. Metal baş koruyucu modelleri sayesinde oldukça ağır ve de sert olan cisimlerden dahi korunmak oldukça kolay ve mümkündür. Bununla beraber baş koruyucu ekipmanlar da benzeri bir işleve sahiptir. Bu sayede bedenin en önemli noktalarından biri olan baş kısmı dahi güvende tutulmaktadır. Bu durum yapılan işin konforunu ve de kalitesini artıran başlıca unsurlardan biridir. Baş koruyucu kask ve benzeri ürünler de bu kategoriye dahildir. Çalışma alanınızda kullanacağınız baş ekipmanı ile beraber çeşitli pek çok risk faktörü etkisiz hale dönüşmektedir. Bu koruyuculuk yüz ve göz için de sağlanmalıdır. Baş koruyucu ve yüz koruyucu ile beraber iş sağlığı ve güvenliği büyük ölçüde sağlanmaktadır.

Yüz, Baş ve Göz Koruyucu Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
Çalışma alanında çeşitli pek çok risk faktörü oluşabilmektedir. Dolayısıyla bireylerin çalışma alanlarının türüne ve amacına uygun olan iş güvenliği ekipmanlarını kullanılması zorunlu tutulmaktadır. Dikkat edilmesi gereken başlıca unsur iş alanına uygun bir ürün seçilmesidir. Örneğin, kaynak işinde çalışan bireyler için yüz koruyucu şeffaf maske uygunken, çeşitli iş alanları için uygun değildir. Bu noktada doğru bir satın alma işleminin gerçekleştiğinden emin olunmalıdır. Aynı zamanda standartlar da göz önünde bulundurulmalıdır. Örneğin, baş koruyucu standartları iş alanının ve amacının gerekliliklerini karşılayacak şekilde olmalıdır. Bu sayede ideal korunma sağlanmış olmaktadır. Bununla beraber göz koruyucu modellerine de dikkat edilmesi gerekmektedir. Çünkü göz koruyucu siperlik ve gözlük modelleri gibi ayrımlar bulunmaktadır. Her ürünün kullanım alanına kendine özgü olduğundan dolayı bireylerin satın alma esnasında ürün özelinde bir araştırma süreci geliştirmesi pek çok açıdan fayda sağlayacaktır. Bununla beraber baş koruyucu plastik dahil olmak üzere pek çok malzemeden üretilmektedir. Plastik malzemesi çeşitli iş alanları için uygun olmayabilmektedir. Bu nedenle modelin üretim sürecinde kullanılan malzemelere de özen gösterilmesi gerekmektedir. Belirtilen noktalara dikkat edilerek ideal satın alma işlemi kolayca gerçekleştirilmektedir. Dilerseniz sayfamıza göz atabilir ve iş alanınız için uygun olan modellere geniş bir çerçeveden bakabilirsiniz. Bu sayede her modelin fiyat skalası hakkında gereği kadar fikir sahibi olabilir ve iş alanınız için uygun olan modelleri kolay bir şekilde seçebilirsiniz. Böylelikle en iyi baş koruyucu kep modelleri dahil olmak üzere pek çok ürün hakkında gerekli donanımı kolaylıkla edinebilirsiniz. Böylece hem yapmakta olduğunuz işin kalitesi artacak hem de güvenliğinizi sağlamış olacaksınız.
Marka: 3M Model: AKA İE 223
3M™ Peltor Optime I H510A kulaklık çok hafif olmasının yanısıra çok yönlü koruma sağlar. Kulaklığın az çıkıntılı, düşük profilli yapısı diğer koruyucu ekipmanlar ile kullanımını kolaylaştırır.Kısa yada uzun kullanımlar için tercih edilebilir.Geniş kapama halkaları sıvı ve köpük karışımı benzersiz bi..
990,00₺
Vergiler Hariç:825,00₺
Marka: 3M Model: AKA İE 224
3M™ Peltor Optime II H520A Kulaklık yüksek gürültülü ortamlarda oluşan gürültüleri engellemek için tasarlanmış.3M™ kulak koruyucularındandır. Kulakların, rahatsızlık duyulmadan uzun saatler boyunca konforunu sağlar.Kulak çevresini kapatarak gelen gürültüyü minimuma indirerek kulak sağlığını korur.Ko..
1.236,00₺
Vergiler Hariç:1.030,00₺
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)